Odpoveď Nikolaja Levašova zo stretnutia s čitateľmi kníh:
Otázka: Na jednej z konferencií bolo zmienené, že od roku 1812 do roku 1925 prebiehali v Rusku katastrofické udalosti, pri ktorých zmizlo väčšie množstvo ľudí.
„Určite. Ide o to, že ten, kto pripravil túto správu, by mal plne vysvetliť tieto udalosti, aby vznikol komplexný obraz. Na predchádzajúcich stretnutiach s čitateľmi som priniesol trojdielnu encyklopédiu Britannica, kde sa do roku 1775 Ruská ríša nazývala Veľká Tartária, to znamená oblasť na východ od Uralu, ktorá siahala po Veľký čínsky múr a zaberala veľkú časť Severnej Ameriky.
Potom, ako bola podľa môjho názoru svetová vojna proti Veľkej Tartárii, alebo Veľkej Asii, alebo Veľkej Skýtii (v rôznych zdrojoch sa nazýva tá istá krajina rôzne), keď sa nakoniec podarilo zdolať túto krajinu aj vojskami Kataríny II., ktorá mala taký vzťah k Rusom ako k Papuáncom. Vtedy sa viedla svetová vojna, aby sa definitívne zničila Slovansko-Árijská ríša, a to aj dosiahli.
Práve po roku 1775 celú oblasť od Uralu po Ďaleký východ obsadili. Romanovci stihli vziať po tejto krajine časť Severnej Ameriky, Aljašku a Severnú Kaliforniu. Ostatnú časť obsadili Američania. Čo si myslíte, že bolo na tomto teritóriu? Na tomto teritóriu žili Rusi stovky, tisíce až stotisíc rokov, ktorí sa samozrejme bránili proti okupácii provincii, ktorá sa oddelila už skôr, a v ktorej čele stáli zradcovia. A čo s nimi urobili? Pozabíjali ich! Rovnako, ako pozabíjali pri násilnom krstení Rusi. V skutočnosti mnoho ľudí zahynulo v tejto vojne, pozabíjali ich veľmi veľa.
Všimnite si, že aj pri tomto všetkom, na území Sibíri a Ďalekého Východu nikdy nebolo zavedené krepostné právo (nevoľníctvo). Neodvážili sa, pretože ľudia boli ešte nedávno slobodní a báli sa aj po likvidácii veľkého počtu ľudí zaviesť prísne opatrenia.
Počuli ste o slávnej expedícii Američanov Lewisa a Clarka, ktorí prišli v roku 1802 po Tichý oceán? „Boli tam divokí Indiáni, ktorí zabíjali všetkých.“ A čo, oni potom nikoho nezbíjali? Zabíjali. A čo sa zmenilo? Jednoducho, keď porazili Veľkú Tartáriu – Slovansko-Árijskú ríšu, keď zlikvidovali krajinu, tak sa snažili obsadiť čo najviac územia, vrátane severoamerických štátov na východnom pobreží a hneď tam poslali expedíciu. Zvláštna náhoda. V roku 1775 padla ríša a v roku 1802 sa objavila expedícia, ktorá dorazila k Tichému oceánu. Stačí vykonať analýzu a ak stanovíme paralely, tak sa získajú veľmi zaujímavé informácie.
Rovnako ako v novodobej histórii vraj bolo povstanie Pugačeva. Že vraj Pugačev sa vyhlásil za Petra tretieho, muža Kataríny II. Kompletná lož. Jednoducho, týmto spôsobom skryli skutočnosť, že to bolo úplne inak. Čo je zaujímavé, v prvej encyklopédii Britannica bola Veľká Tartária najväčšou krajinou na svete. Je tam popísané aj opísané celé teritórium. A ukazujú tam Moskovskú Tartáriu, ktorá sa rozprestiera do Uralu. Ale po roku 1775 v druhom vydaní encyklopédie Britannica a nikde viac nie je ani slovo o tom, že existovala taká krajina. Napríklad o Rímskej ríše, ktorá nikdy neexistovala, píšu a hovoria v histórii neustále. A táto krajina, Veľká Tartária, ktorá existovala viac ako stotisíc rokov, zmizla úplne.
Čo to znamená? Globálne sprisahanie. A my hľadáme globálne sprisahanie. Áno, reálne existuje. Proti našej krajine a našim národom. Nielen proti Rusom, ale aj ostatným pôvodným národom, ktorí žili a žijú na území Ruska. Musíme bojovať za našu zem, za ktorú naši predkovia prelievali krv. Ale nebojovať tak, ako je to výhodné našim nepriateľom, ale tak, ako je im to nevýhodné, to je všetko.“
Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info